Koolitused lasteaia- ja kooligruppidele (1. ja 2. klass)

 

Teooria ja praktika ühes ja samas kohas! Unikaalne aastaringne lahendus laste liiklusturvalisuse suurendamiseks - ÕPIME LÄBI MÄNGU!

 

Oleme ehitanud piisavalt suure aastaringselt kasutatava ja ilmastikuoludest sõltumatu siseliikluslinnaku, mis on miniatuurselt sarnane päris liiklusele, olemas on erinevad ristmikud ja ringliiklused, liiklusmärgid, töötavad valgusfoorid, reguleeritud ja reguleerimata ülekäigurajad. Nagu päris linnas, nii on ka meie linnakus olemas bensiinijaam, pesula ja tunnel.

Arvestades laste erinevaid vanuseid oleme koostanud ka veidi erinevad liiklusohutuskoolituse programmid: lasteaiaealistele lastele lihtsam, lühem ja mängulisem ning algklassiealistele veidi põhjalikum. 

Pakett sisaldab u 20-30 minutilist üldist liiklusohutuskoolitust. Sealhulgas räägitakse veidi liikluslinnakus liiklemise reeglitest. Käijakse jalakäijatena liikluslinnakus, kus vaadatakse juhendaja selgitusel üle linnakus asuvad liiklusmärgid, valgusfoorid ja ülekäigurajad, helkuri vajalikkus, kohustuslikud sõidusuunad ja põrandal asuvate noolte tähendused. Seejärel järgneb vastavalt broneeritud aja kestusele elektriautodega sõit ja mäng linnakus.

Erinevaid koolitusi gruppidele teeme ettetellimisel. 

 

HINNAKIRI

E-R 10.00-16.00 (üritus peab lõppema hiljemalt kl 16.00)

1h    - 55€

1,5h - 75€

2h   - 100€

 

Võtke meiega ühendust

E-kirja saatmiseks pane siia linnuke: