MÕTTEGA MÄNG ANNAB VABALE AJALE VÄÄRTUSE! 

Pakume lastele vanuses 3-8 a või kuni 50kg kaaluvatele lastele kõrge kvaliteediga väärtuslikku peo pidamise võimalust.

 

Laste liikluspargis ei ole vaja muretseda, kas väljas sajab vihma, lörtsi, rahet või lund, meie linnakus saad liigelda alati soojas ja kuivas kuna asume siseruumides. Liikluslinnak on miniatuurselt sarnane päris liiklusele kus on olemas: liiklusmärgid, toimivad valgusfoorid, erinevad ristmikud, ringliiklus, reguleeritud ja reguleerimata ülekäigurajad, tunnel, autopesula, bensiinijaam ning maja.  Samuti saab jalakäija liikuda läbi kogu pargi. Kõikjal on abimeesteks liiklusmärgid, mis suunavad ja õpetavad lapsi õigesti liiklema.

Lubatud laste arv peol on 24, sõidukeid on korraga rajal kuni 24. Alla 5a laps liikleb linnakus vaid vanema saatja järelvalvel. Iga pidu on privaatne, kogu linnak on vaid Teie päralt ja võõrad samal ajal linnakusse ei pääse. 

 

 

2,5h sünnipäeva orienteeruv kava:

17:30-17:45 külaliste kogunemine (autodega sõitmine keelatud)
17:45-18:05 loeng liiklusreeglitest
18:05-18:30 sõit elektriautodega
18:30-18:40 söögipaus (autodega sõitmine keelatud)
18:40-19:15 sõit elektriautodega
19:15-19:25 tordipaus (autodega sõitmine keelatud)
19:25-19:55 sõit elektriautodega
20:00 peo lõpp.

 

 

 

 

 ENNE TEOORIA, SEEJÄREL ÕPIME LÄBI MÄNGU!

Enne linnakusse sõitma minemist läbitakse sünnipäeval u 20 minutiline koolitus liiklusreeglitest, mille viib läbi Laste Liikluspargi töötaja.  Arvestades laste erinevaid vanuseid oleme koostanud ka veidi erinevad liiklusohutuskoolituse programmid, lasteaiaealistele lastele lihtsam, lühem ja mängulisem ning algklassiealistele veidi põhjalikum. Kogu peo vältel on kohapeal olemas Laste Liikluspargi töötaja, kes ka ise peatab sõidu ja suunab lapsed söögipausidele ning annab märku, kui sõiduaeg on taas alanud.

 

 

 

Pidu ootame Teid ette valmistama 15 min enne peo algust ja pärast peo lõppu on ka lisaks 10min koristusaega. Selleks, et pidu oleks täiuslik ja kogu seltskond saaks end mugavalt tunda, on peo söögiruumis nurk diivanite, laudade ja kõige muu vajalikuga. Peo ajal on Teie kasutuses mikrolaineahi, filtrikohvimasin ja filtrid, veekeedukann, erinevad kausid ja vaagnad, morsikannud, lõikelaud, lõikenoad, salatilusikad, tordilabidas ning vaasid. Kasutada võib ühte vulkaanküünalt. Laste Liikluspargi nõud palume enne lahkumist ära pesta. Vahetusjalanõud palume kaasa võtta. Palume tutvuda Laste Liikluspargi reeglitega siin

Tulge ja pidage meeldejääv sünnipäevapidu või muu tähistamist vajav üritus Laste Liikluspargis.

Võtke meiega ühendust

E-kirja saatmiseks pane siia linnuke: